1- ضمانت تعویض محصولات گالری زردونه ۷ روزه و فقط شامل محصولات خریداری شده از فروشگاه اینترنتی زردونه می باشد.

2- جهت رفاه حال مشتریان, گالری زردونه ضمانت تعویض ۷ روزه کالا را در اختیار آنان قرار داده است. بدین معنی که مشتریان پس از تحویل کالا ۷ روز فرصت خواهند داشت در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد باشد، گالری زردونه نسبت به تعویض کالا اقدام نماید چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه به اتمام رسیده باشد، مشتریان می توانند درخواست کالای مشابه نمایند.

* لازم به ذکر است که هر فرد تنها یکبار می تواند اقدام به تعویض کالا نماید.

3- کاربران می بایست حداکثر ظرف مدت ۷ روز بعد از دریافت کالا ایراد فنی را از طریق ارسال ایمیل یا تماس از طریق واتس اپ به کارشناسان زردونه اعلام نمایند. ایراد فنی اعلام شده توسط کاربر مورد تایید کارشناسان زردونه قرارگیرد. بدیهی است پس از گذشت ۷ روز کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی باشد .

4- ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر آن و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.

5- محصولات استفاده شده، آسیب دیده یا تغییر سایز داده شده برای تعویض به هیچ وجه قابل قبول نمی باشند.

6- در صورتی که پس از استرداد کالا ایراد فنی اعلام شده مورد تایید کارشناسان زردونه نباشد هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری می باشد و اگر ایراد فنی یا فیزیکی به تائید کارشناسان برسد ، هزینه ارسال به عهده گالری زردونه می باشد و تعویض محصول مستلزم ارائه فاکتور خرید و بسته بندی می باشد.

7- کالای برگشتی می بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط زردونه دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض می شود.

8- سفارشاتی که بر اساس سلیقه شما و به صورت اختصاصی طراحی شده اند مرجوع به هیچ عنوان قابل تعویض نمی باشند.

9- واحد کنترل کیفیت زردونه قبل از بسته بندی مرسولات، با دقت و حساسیت بالایی آنها را بررسی نموده و درصورت اطمینان از صحت و تطابق کالا نسبت به ارسال آن اقدام می نماید با این وجود در صورتیکه کالای سفارش داده شده مغایر با کالای تحویلی توسط مشتری باشد، مشمول سرویس تعویض ۷ روزه می باشد و مشتری موظف است تا ۳ روز کارشناسان زردونه را مطلع کند.