1- گالری زردونه در راستای سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان خود ،کلیه محصولات ارسالی از طریق پیک در شهر تهران را حداکثر ظرف مدت 24 ساعت کاری در اختیار کاربران قرار می دهد و سفارش کاربرانی که خارج از شهر تهران هستند را طی مدت ۷۲ ساعت کاری از طریق پست تحویل می دهد.

*لازم به ذکر است هزینه ارسال تمامی سفارشات در تهران و شهرستان ها رایگان می باشد.

۲-کلیه کالاهای خریداری شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط گالری زردونه کنترل می شود و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد . کالاها در بسته بندی های استاندارد و ایمن و مناسب برای هدیه به مشتریان تحویل می گردد . مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی و … ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد را به بخش خدمات پس از فروش وب سایت زردونه اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند . در غیر این صورت کاربر با امضا رسید دریافت کالا صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود صلب می نماید.

3ارسال محصولات گالری زردونه در تهران توسط پیک و در شهرستانها توسط اداره پست مرکزی جمهوری اسلامی صورت می گیرد.

4- مسئولیت کلیه اطلاعات شخصی اعم از شماره های تماس، آدرس و کد پستی به عهده خریدار می باشد.

5- مسئولیت صحت و سلامت محصول تا زمان تحویل به مشتری به عهده گالری زردونه می باشد.

6- زمان بندی ارسال محصولات با پیک در تهران بین ساعات 10 الی 17 می باشد.

7-امکان پیگیری سفارشات پستی با استفاده از کد رهگیری در صفحه پست جمهوری اسلامی می باشد.

  شرایط کالاهای پیش سفارش:

  • لازم به ذکر است برای ثبت سفارش کالاهای ناموجود باید گزینه سفارش می دهم را انتخاب فرمایید. کالاهای سفارشی فاقد موجودی بوده و با پرداخت ۳۰٪ از قیمت کل به عنوان بیعانه و ثبت سفارش شما در لیست ساخت قرار می گیرند. طی 20 روز کاری کالا ساخته شده و به شما تحویل داده می شود. وزن و قیمت کالای سفارشی حدودی می باشد و در زمان تحویل محصول ، وزن و قیمت دقیق کالا از طریق فاکتور ثبت شده توسط گالری زردونه به مشتریان اعلام می گردد.
  • باید توجه داشته باشید که قیمت نهایی بر اساس مظنه طلا در روز تحویل کالا محاسبه می گردد.